Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Szkoła Podstawowa nr 4 - biblioteka

Informator szkolny
Przekaż 1% podatku
Kalendarz roku szk.
Dla rodziców
Dla uczniów

 
Plan zajęć
Klasa 1a
Klasa 1b
Klasa 2a
Klasa 2b
Klasa 3a
Klasa 3b
Klasa 4a
Klasa 4b
Klasa 5a
Klasa 5b
Klasa 6a
Klasa 6b

 
O szkole
Historia
Baza szkoły
Kadra
Pedagog szkolny
Rada rodziców
Samorząd szkolny
Galeria
Szkolne prawo
Kontakt

 
Z życia szkoły
Aktualności
Absolwenci
Konkursy
Szkoła bez przemocy
Sportowy kącik
Archiwum
 

                                 

    Pierwsza giełda kolekcjonerska
 
Nasze pasje…

          Już od tygodnia w naszej szkole było wielkie poruszenie.
Ogłoszona została pierwsza giełda kolekcjonerska „Moje hobby”. Pomysłodawczynią giełdy była Pani Elżbieta Helińska, która w swojej prywatnej kolekcji posiada wiele zbiorów i realizuje różnorodne pasje.
Giełda odbyła się 27 listopada w środowe popołudnie. Kolekcjonerzy już od rana przynosili w różnorodnych pudłach swoje zbiory do biblioteki szkolnej. Od godziny 13.30 w holu na parterze uczniowie przygotowali stoliki na swoje zbiory, pierwsi kolekcjonerzy skrupulatnie układali „skarby” przyniesione z domu. Czego tam nie było!!! Kolekcje znaczków pocztowych, kart z piłkarzami, książki, dinozaury, żołnierzyki, piłki, monety, klocki lego i wiele, wiele innych ciekawych przedmiotów.
Wszystko to można zobaczyć w galerii zdjęć. Giełda uczniowska była wspaniałym pomysłem i okazją do odkrycia ciekawych zainteresowań uczniów.
W bibliotece szkolnej zgromadzono kilka kolekcji pochodzących ze zbiorów nauczycieli naszej szkoły. Wystawa cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Można tam podziwiać: minerały i skały, biżuterię z naturalnych kamieni, antyczne amfory, muszle pochodzące z różnych mórz, kubki ze wszystkich kontynentów, jest także kolekcja drewnianych, glinianych i ceramicznych ptaków oraz Anioły na każdy dzień roku.
Wszystkim, którzy przyczynili się do tak wyśmienitej imprezy serdecznie dziękujemy. Do 4 grudnia zapraszamy dzieci i rodziców do zwiedzenia naszej wystawy w bibliotece szkolnej.  

Zapraszamy do galerii 
 
 
Google
 
Web www.sp4swietochlowice.com

 

 
                                
                                                       Copyright © 2013 www.sp4swietochlowice.com. All rights reserved