Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Szkoła Podstawowa nr 4 - biblioteka

Informator szkolny
Przekaż 1% podatku
Kalendarz roku szk.
Dla rodziców
Dla uczniów

 
Plan zajęć
Klasa 1a
Klasa 1b
Klasa 2a
Klasa 2b
Klasa 3a
Klasa 3b
Klasa 4a
Klasa 4b
Klasa 5a
Klasa 5b
Klasa 6a
Klasa 6b

 
O szkole
Historia
Baza szkoły
Kadra
Pedagog szkolny
Rada rodziców
Samorząd szkolny
Galeria
Szkolne prawo
Kontakt

 
Z życia szkoły
Aktualności
Absolwenci
Konkursy
Szkoła bez przemocy
Sportowy kącik
Archiwum
 

                                 

            5 grudnia 2013r. w ramach spotkań z cyklu „Jak to działa?” uczniowie z klas 4- 6  posiadający własne zwierzę domowe mieli możliwość uczestniczyć w spotkaniu z lekarzami weterynarii Joanną Myczkowską i Łukaszem Kułagą. W niewielkiej przychodni znajdującej się  w Chropaczowie uczniowie obejrzeli salę zabiegową i pokój przyjęć oraz zaplecze sanitarne.
W profesjonalnym gabinecie wyposażonym w nowoczesne urządzenia potrzebne do badań zwierząt domowych z bliska zobaczyli aparaturę niezbędną do zabiegów i innych  usług weterynaryjnych, sprzęt i urządzenia do przechowywania produktów leczniczych i wyrobów medycznych itd…

Podczas wizyty dowiedzieli się jaką długą drogę edukacyjną trzeba pokonać  by móc wykonywać  zawód weterynarza, o pasjach poza pracą, trudnych wyborach życiowych. Wszyscy byli niezwykle zainteresowani, zadawali mnóstwo pytań. Lekarze z wielką cierpliwością udzielali porad, odpowiadali na pytania, ponadto zadeklarowali, że każdy uczestnik spotkania może przyjść do gabinetu ze swoim zwierzakiem i uzyskać darmową  poradę. Całość obserwował piękny perski kot zwany „wampirem”.
Wszystkich pozostałych uczniów zainteresowanych tematem odsyłamy na stronę udzielającą porad dotyczących zwierząt domowych: www.kulaga-vet.pl Organizatorkami spotkania były: nauczyciel bibliotekarz p. Elżbieta Helińska oraz psycholog p. Natalia Kułaga.
 
 
 
Google
 
Web www.sp4swietochlowice.com

 

 
                                
                                                       Copyright © 2013 www.sp4swietochlowice.com. All rights reserved