Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Szkoła Podstawowa nr 4 - biblioteka
           

 
       
 

 
 

                                 

              Spotkanie
z Wojciechem Przetacznikiem


        24. października br. o godz.10 odbyło się spotkanie z cyklu „Jak to działa?” z  nauczycielem biologii, obecnie dyrektorem MDK-u  w Świętochłowicach Wojciechem Przetacznikiem.
W spotkaniu, które odbyło się w bibliotece na tle wystawy o F. Chopinie uczestniczyło piętnastu uczniów- przedstawicieli klas 4-6.
Tym razem uczniowie sami zmienili formułę spotkania bowiem zachęceni otwartością gościa od razu przystąpili do zadawania pytań i zaczęli luźną rozmowę, dzielili się spostrzeżeniami na temat działalności domu kultury, oceniali jakość kółek zainteresowań, podawali przykłady poszerzenia oferty placówki. Następnie gość opowiedział o swojej karierze zawodowej, nieco dłużej zatrzymał się na latach szkolnych i studenckich. Zachęcał uczestników rozmowy do rozwijania pasji i talentów.
Pod koniec obiecał zastanowić się nad propozycjami uczniów dotyczącymi nowych kółek . Zaprosił do odwiedzania  domu kultury , śledzenia nowości na stronie internetowej. Na koniec  wykonano wspólne zdjęcie, a gość otrzymał wydrukowany (w formie żartu) banknot  ze swoją podobizną oraz podziękowaniem za spotkanie.

 
Zapraszamy do galerii
Google
 
Web www.sp4swietochlowice.com

 

 
                                
                                                       Copyright © 2014 www.sp4swietochlowice.com. All rights reserved