Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
Szkoła Podstawowa nr 4
           

 
       
 




























 
 

                                 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

W ROKU SZKOLNYM 2015/1016

 

L.P

RODZAJ ZAJĘĆ

KLASA

DZIEŃ,    GODZINA

NAUCZYCIEL

1.

KOŁO ZDOLNYCH PIERWSZOKLASISTÓW

 

ZESPÓŁ WYRÓW.

 

IA

 

 

IA

Wtorek        12.55 – 13.40

 

 

Piątek           8.55– 9.40

M.Górska

 

 

M.Górska

2.

KOŁO AKTYWNYCH PIERWSZAKÓW

 

ZESPÓŁ WYRÓW.

 

IB

 

 

IB

Czwartek     12.55 - 13.40

 

 

Wtorek          9.50 - 10.35

H. Leszczyńska

 

 

H. Leszczyńska

3.

KOŁO AKTYWNEGO PIERWSZOKLASISTY

 

ZESPÓŁ WYRÓW.

 

IC

 

 

 

IC

Środa           12.55 –13.40

 

 

Wtorek        12.55 – 13.40

 

P. Kurzawa

 

 

P. Kurzawa

4.

KÓŁKO ARTYSTYCZNE         

 

ZESPÓŁ WYRÓW.

 

IIA

 

 

IIA

Czwartek    12.55 – 13.40

 

 

Wtorek       13.50 – 14.35

B. Dobisiak

 

 

B. Dobisiak

 

5.

KÓKLO ZAINTERESOWAŃ

 

 

IIB

 

 

 

Środa          8.00 - 8.45

 

Czwartek    11. 50 - 12.35

B. Frasunek

 

 

6.

KÓŁKO TEATRALNE

 

 

ZESPÓŁ WYRÓW.

 

IIC

 

 

IIC

Środa          1350 - 14.35

 

 

Środa           8.45 - 9.40

 

A . Faruga

 

 

A. Faruga

7.

KÓŁKO PLASTYCZNE

 

 

ZESPÓŁ WYRÓW.

 

IIIA

 

 

IIIA

 

Wtorek        13.50 - 14.35

 

 

Piątek         11.45 - 12.30

B. Tomaszewska

 

 

B. Tomaszewska

8.

ZESPÓŁ WYRÓW.

 

ZESPÓŁ WYRÓW.

 

KLUB CZYTELNIKA

III B

 

IIIB

 

III B

Poniedz.      12.55 - 13.40

 

Środa          12.55 - 13.40

 

Wtorek       13.50 - 14.35

B. Dziarmaga

 

B. Dziarmaga

9.

KÓŁKO „ SKOK WZWYŻ”

 

 

IV- VI

Poniedz.      13.55 - 15.20

L. Janek

10.

KÓŁKO J. ANGIEL.

 

 

KÓŁKO J. ANGIEL.

KL. III

 

 

KL. IV

Poniedz.       13.50 - 14.35

 

 

Poniedz.       14. 45 - 15.30

A. Musioł Brzenczek

 

A. Musioł Brzenczek

 

11.

 

KÓŁKO J. ANGIEL.

(przygot. do sprawdzianu )

KL. VI

 

 

 

Czwart.       13.40 - 15.10

L. Majowicz Szweda

12.

ZESPÓŁ WYRÓW.

 

„SŁÓW CIĘCIE - GIĘCIE”

 

 

KL. VB

 

KL. IV A i B

Czwartek       8.00 - 8.45

 

Środa             12.55 - 13.40

R. Jużwiak

 

R. Jużwiak

 

13.

SKS

KL. IV-VI

 

Czwart.        14.35 - 16.05

M. Wierzbicki

 

 

14.

ZESPÓŁ WYRÓW.

 

KÓŁKO PRZYGOT. UCZ. DO SPRAWDZ.

KL.VA

 

KL. VI A i B

Poniedz.       12.55 - 13.40

 

Piątek          12.55 -  13.40

A. Mikuszewska

 

A. Mikuszewska

 15

KÓŁKO MATEMATYCZNE

 

KÓŁKO TEATRALNE

KL. VB

 

 

ŚWIETLICA

Wtorek        8.00 - 8.45

 

 

Poniedz.       13.00 - 14.00

M. Małecka

 

 

M. Małecka

 

13.

KÓŁKO PRZYRODNICZE

 

KL. IV-VI

Poniedz.        13.50 - 14.35

 

Środa            13.50- 14.35

 

B. Słaby

14.

KÓŁKO MATEMATYCZNE

 

Kl. IV

 

Kl.V

Czwart.       13.50 - 14.35

 

Czwart.       14.45- 15.30

 

P. Jarczyk

15.

KÓŁKO MUZYCZNE

KL. IV - V

Środa          13.50 - 15.20

 

 

G. Osadnik

16.

KÓŁKO

EUCHARYSTYCZNE

KL. II - III

Poniedz.       12.35 -13.00

 

Czwart.       13.35 - 14.20

 

M. Michałek

17.

KÓŁKO RELIGIJNE

KL. III - VI

Poniedz.1      4.45 - 15.30

 

Czwartek   14.45 - 15.30

 

 

18.

SKS

KL.IV

Sobota         10.00 - 12.00

 

 

 

19.

ZAJ. KOREKC. KOMPENSACYJNE

IIIB

 

IVA dziewcz.

Środa          8.00 - 8.45

 

Czwartek    8.55 - 9.40

 

D.Cierlica

20.

KÓŁKO ARTYST.

 

 

KÓŁKO CZYTELNICZE

DZIECI ZE ŚWIETLICY

 

KL. I - IV

 

Wtorek      6.30 - 7.30

 

 

                   14.00 - 15.00

E. HELIŃSKA

 

 

E. HELIŃSKA

21.

KÓŁKO MATEMATYCZNE

 

KÓŁKO TEATRALNE

KL.VB

 

 

DZIECI ZE ŚWIETLICY

Wtorek       8.00 8.45

 

 

W godzinach świetlicowych

 

M. Małecka

 

 

M. Małecka

22.

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

( w ramach pracy biblioteki )

 

Środa        7.30 - 8.00

 

Piątek        7.30 - 8.00

G. Kosak

 




 



 



 

 

 
Google
 
Web www.sp4.pl

 

 
                                
                                                       Copyright © 2013 www.sp4.pl. All rights reserved